Přihlášení
Oddělení
Foto vozů s doplňky Milotec
SLEVA NA VYBRANÉ ZBOŽÍ
VÝPRODEJ
LED denní svícení
3D Carbonstyl
Katalog Milotec 08/09
Dárkové šeky
Tipy na dárek
Škoda Kodiaq
Škoda Yeti
Škoda Citigo
Škoda Superb
Škoda Superb II
Škoda Superb III
Škoda Octavia
Škoda Octavia II
Škoda Octavia II Facelift
Škoda Octavia III
Škoda Rapid
Škoda Roomster
Škoda Fabia
Škoda Fabia II
Škoda Fabia III
Škoda Felicia
Kliky dveří
Nanoprotech Super Antirain
Reklamní předměty
Udělej si sám
ClimAir = 100% KOMFORT
Plexi ofuky oken ClimAir
Střešní boxy Kamei
Download sekce
Soubory ke stažení
Ceníky Milotec/ClimAir/Kamei Katalog ClimAir 2017 Katalog Kamei 2011 Schvalovací dokumentace Návody
Anketa
Jaký typ Škodovky vlastníte?

Fabia I.
Fabia I. [12%] Fabia I. [12%]Fabia I. [12%]
Fabia II. / Roomster
Fabia II. / Roomster [10%] Fabia II. / Roomster [10%]Fabia II. / Roomster [10%]
Octavia I.
Octavia I. [11%] Octavia I. [11%]Octavia I. [11%]
Octavia II.
Octavia II. [10%] Octavia II. [10%]Octavia II. [10%]
Octavia III.
Octavia III. [10%] Octavia III. [10%]Octavia III. [10%]
Rapid
Rapid [9%] Rapid [9%]Rapid [9%]
Superb I.
Superb I. [10%] Superb I. [10%]Superb I. [10%]
Superb II.
Superb II. [9%] Superb II. [9%]Superb II. [9%]
Citigo
Citigo [9%] Citigo [9%]Citigo [9%]
Yeti
Yeti [10%] Yeti [10%]Yeti [10%]

Celkem 32 253 hlasů

Novinky Škoda

Novinky ze světa vozů Škoda

19.10.2017 - Škoda Karoq si můžete už koupit i otestovat

www.autokaleidoskop.cz Po úspěšné předprodejní fázi zahajuje ŠKODA AUTO prodej nového modelu KAROQ. Zákazníci jej mohou osobně poznat prostřednictvím testovacích jízd u všech 184 autorizovaných prodejních partnerů značky v České republice.         

Více zde:   Škoda Karoq si můžete už koupit i otestovat


25.08.2017 - Škoda Vision E v evropské premiéře na IAA

www.autokaleidoskop.cz Na autosalonu IAA (12. – 24. září 2017) představí Škoda svou první studii s čistě elektrickým pohonem a automatizovaným řízením úrovně 3 - vůz Škoda Vision E. Design prošel po světové premiéře v Šanghaji dalším vývojem.         

Více zde:   Škoda Vision E v evropské premiéře na IAA


12.07.2017 - Škoda Element - plážová bugina na proud

www.autokaleidoskop.cz ŠKODA CITIJET, ŠKODA FUNSTAR, ŠKODA  ATERO a nyní ŠKODA ELEMENT – již počtvrté navrhli a vyrobili žáci Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO vlastní automobil. ŠKODA ELEMENT, elektrická bugina vycházející z vozu ŠKODA CITIGO, přináší další důkaz o šikovnosti žáků na ŠKODA  Akademii.         

Více zde:   Škoda Element - plážová bugina na proud


05.07.2017 - Škoda Karoq již v předprodeji

www.autokaleidoskop.cz Škoda zahájila předprodej nového kompaktního SUV s názvem Karoq. Vůz s dynamickým designem, velkorysým prostorem v interiéru a objemným zavazadlovým prostorem nabízí mimo jiné propracované asistenční systémy, LED světlomety a poprvé bude v nabídce také digitální přístrojový panel.         

Více zde:   Škoda Karoq již v předprodeji


27.06.2017 - Škoda Citigo - evropská prezentace v Praze

www.autokaleidoskop.cz Tento týden můžete v ulicích hlavního města a v přilehlém okolí potkávat flotilu různě barevných zmodernizovaných modelů Škoda Citigo s novináři z mnoha evropských zemí za volantem.         

Více zde:   Škoda Citigo - evropská prezentace v Praze


19.06.2017 - Učni Škoda Auto postavili elektrickou buginu

www.autokaleidoskop.cz Každý rok navrhují a staví učni Středního odborného učiliště strojírenského Škoda Auto učňovský automobil. Po třech úspěšných studiích vozů z předchozích tří let se nyní učni rozhodli pro elektricky poháněnou buginu, která dostala jméno Škoda Element.         

Více zde:   Učni Škoda Auto postavili elektrickou buginu


07.06.2017 - Škoda Octavia RS 245 - sportovní i rodinná

www.autokaleidoskop.cz Nová Škoda Octavia RS 245 je nejsilnější a nejdynamičtější OCTAVIA v historii značky. Vrcholný, sportovně laděný model nejprodávanější modelové řady má výkon 180 kW (245 k), tedy o 11 kW (15 k) vyšší, než měla dosud nejsilnější verze Škoda Octavie RS 230.         

Více zde:   Škoda Octavia RS 245 - sportovní i rodinná


19.05.2017 - Škoda Karoq se představila světu

www.autokaleidoskop.cz Včera večer se ve Stockholmu uskutečnila světová premiéra nové Škody Karoq, která v modelové řadě vystřídá oblíbený model Yeti. Na výběr je pět motorů ve výkonovém spektru od 85 kW (115 k) do 140 kW (190 k), čtyři z nich jsou nové.         

Více zde:   Škoda Karoq se představila světu


15.05.2017 - Škoda Rapid v novém vydání

www.autokaleidoskop.cz V pěkném prostředí pohoří Taunus, nedaleko Frankfurtu nad Mohanem, prezentuje v těchto dnech Škoda Auto evropským novinářům další z letošních novinek – Škoda Rapid, jak v provedení Liftback tak Spaceback.         

Více zde:   Škoda Rapid v novém vydání


18.04.2017 - Škoda Rapid pro modelový rok 2018

www.autokaleidoskop.cz Škoda Auto uvádí na domácí trh výrazně modernizované modely Rapid, Rapid Spaceback a Citigo. Inovované a designově ještě atraktivnější kompaktní vozy Škoda Rapid a Rapid Spaceback vstupují na trh s výrazně rozšířenou výbavou a s cenovým zvýhodněním.         

Více zde:   Škoda Rapid pro modelový rok 2018


10.04.2017 - Škoda Vision E - pohled do interiéru elektromobilu

www.autokaleidoskop.cz ŠKODA na autosalonu Auto Shanghai 2017 (19. – 28.dubna) představí studii vozu s čistě elektrickým pohonem. Futuristický design nese znaky nového designového jazyka značky ŠKODA pro budoucí elektromobily. Nejvýraznějšími prvky karoserie jsou proti sobě otevírané dveře a absence sloupku B.         

Více zde:   Škoda Vision E - pohled do interiéru elektromobilu


03.04.2017 - Škoda Kodiaq pro Zdravotnické záchranné služby

www.autokaleidoskop.cz ŠKODA  AUTO představuje model KODIAQ upravený pro použití v systému rendez-vous Zdravotnické záchranné služby. Vůz je vyveden v odstínu RAL 1026 s vysoce odrazivými retroreflexními prvky, vybaven sadou nejmodernější lékařské techniky a připraven pro zástavbu dalších prvků dle potřeb a přání zákazníků.        

Více zde:   Škoda Kodiaq pro Zdravotnické záchranné služby


29.03.2017 - Škoda Vision E - elektricky do budoucnosti

www.autokaleidoskop.cz Účast značky ŠKODA na autosalonu Auto Shanghai 2017 (19. – 28. dubna) bude ve znamení elektrifikace: studií Vision E nabízí automobilka poprvé konkrétní výhled na individuální mobilitu budoucnosti. Pětidveřové SUV-kupé ujede až 500 kilometrů na čistě elektrický pohon a dosahuje třetí úrovně autonomního řízení.        

Více zde: Škoda Vision E - elektricky do budoucnosti


06.03.2017 - Škoda Octavia a další premiéry v Ženevě

www.autokaleidoskop.cz Na autosalonu v Ženevě (7. až 19. března) představí Škoda hned několik světových a výstavních premiér. V popředí zájmu bude bestseller Octavia. V Ženevě oslaví světovou premiéru hned dvě varianty nejprodávanější modelové řady značky: Škoda Octavia RS 245 a modernizovaný model Škoda Octavia Scout.        

Více zde: Škoda Octavia a další premiéry v Ženevě


02.03.2017 - Škoda Fabia s novým tříválcem 1.0 TSI

www.autokaleidoskop.cz Menší objem, vyšší výkon. Ve vozech ŠKODA FABIA a ŠKODA FABIA COMBI nahrazuje tříválcový motor 1,0 TSI se čtyřmi ventily na válec dosud používaný agregát o objemu 1,2 litru. Nový motor nabízí vyšší výkon i točivý moment.        

Více zde: Škoda Fabia s novým tříválcem 1.0 TSI


23.02.2017 - Škoda Rapid po důkladné modernizaci

www.autokaleidoskop.cz Škoda vylepšuje své oblíbené, elegantní a cenově výhodné rodinné vozy Škoda Rapid a Škoda Rapid Spaceback. Nové světelné systémy zajišťují ještě větší bezpečnost. Nově jsou v nabídce dva přeplňované tříválcové motory 1,0 TSI.        

Více zde: Škoda Rapid po důkladné modernizaci


10.02.2017 - Škoda Citigo prošla modernizací

www.autokaleidoskop.cz Škoda Citigo se od jara 2017 představí s rozsáhlou modernizací designu exteriéru a přepracovaným interiérem. Nové tvary má kapota, maska chladiče a nárazníky, stejně jako mlhové světlomety s volitelnou Corner funkcí.        

Více zde: Škoda Citigo prošla modernizací


03.02.2017 - Škoda Octavia RS 245 - nový sportovní model

www.autokaleidoskop.cz Přijíždí nejsilnější Škoda Octavia v historii. – Octavia RS 245 o výkonu 180 kW (245 k) – to je o 11 kW (15 k) více než měla dosud nejsilnější verze RS 230. Silný motor a inovativní technika podvozku včetně elektrohydraulicky ovládané uzávěrky předního diferenciálu (VAQ) zaručují skvělý zážitek z jízdy.        

Více zde: Škoda Octavia RS 245 - nový sportovní model


27.01.2017 - Škoda Kodiaq Sportline - sportovně dynamický styl

www.autokaleidoskop.cz Česká automobilka představuje elegantní a dynamickou variantu svého nového SUV – model ŠKODA KODIAQ SPORTLINE. Řada designových prvků v exteriéru i interiéru byla navržena speciálně pro tuto sportovně laděnou variantu, která bude mít světovou premiéru na Mezinárodním autosalonu v Ženevě.        

Více zde: Škoda Kodiaq Sportline - sportovně dynamický styl


26.01.2017 - Škoda Kodiaq Scout pro jízdu v terénu

www.autokaleidoskop.cz ŠKODA pokračuje ve své ofenzívě v segmentu SUV. Na Mezinárodním autosalonu v Ženevě (7. – 19. března 2017) představí česká automobilka vůz ŠKODA KODIAQ SCOUT, modelovou variantu s designovými a technickými úpravami pro jízdu mimo zpevněné cesty.        

Více zde: Škoda Kodiaq Scout pro jízdu v terénu


13.01.2017 - Škoda Octavia - výrazně přepracovaný bestseller

www.autokaleidoskop.cz Ještě výraznější design, nové prvky výbavy a nejnovější technologie asistenčních systémů, infotainmentu a konektivity – Škoda Octavia se představuje v nové vrcholné formě. Díky přepracování je teď kompaktní bestseller Škoda ještě atraktivnější a dynamičtější.         

Více zde: Škoda Octavia - výrazně přepracovaný bestseller


02.01.2017 - Škoda Octavia RS - nejsilnější Octavia všech dob

www.autokaleidoskop.cz Několik týdnů pro představení výrazně modernizovaného modelu Octavia odhalila automobilka nové špičkové provedení této modelové řady, model Škoda Octavia RS. Dynamický charakter zvýrazňuje nová příď, modifikovaná záď a sportovně laděný interiér s Ambientním osvětlením.         

Více zde: Škoda Octavia RS - nejsilnější Octavia všech dob


21.12.2016 - Škoda Octavia Scout s novou technikou

www.autokaleidoskop.cz Po liftbacku, kombi a nejrychlejší variantě Škodě Octavia RS přichází s řadou technických a výbavových novinek i nejvšestrannější člen rodiny. Modernizovaná Škoda Octavia Scout je v nabídce se třemi motory a nejmodernější technikou pohonu všech kol s elektronicky řízenou lamelovou spojkou.         

Více zde: Škoda Octavia Scout s novou technikou


19.12.2016 - Škoda Octavia s novými asistenčními systémy a špičkovou konektivitou

www.autokaleidoskop.cz ŠKODA v rámci rozsáhlé modernizace vybavila novými technologiemi. Mobilní online služby těsně propojují vůz ŠKODA OCTAVIA se svým majitelem, nová řada asistenčních systémů dělá jízdu komfortnější a bezpečnější.         

Více zde: Škoda Octavia s novými asistenčními systémy a špičkovou konektivitou


02.12.2016 - Škoda Kodiaq - první české SUV

www.autokaleidoskop.cz „Hledáme krásu v jednoduchosti a spojujeme funkci s estetikou. Naše linie jsou čisté, ostře tvarované a inspirované českým uměním zpracování křišťálu. Tyto prvky se promítají v exteriéru i interiéru vozu,“ vysvětluje šéfdesignér značky ŠKODA, Jozef Kabaň. „ŠKODA KODIAQ dává svým osobitým charakterem a krystalickými prvky najevo, že je něčím zcela mimořádným.“         

Více zde: Škoda Kodiaq - první české SUV


01.12.2016 - Škoda prezentuje výrazně přepracovanou Octavii

www.autokaleidoskop.cz Škoda Auto Česká republika zahájila prodej významně inovovaného modelu Octavia. Novinka přináší celou řadu moderních asistenčních a komfortních prvků, nové infotainmentové systémy s rozšířenou konektivitou, novou a bohatší strukturu výbavových stupňů a novou paletu výbav na přání.         

Více zde: Škoda prezentuje výrazně přepracovanou Octavii


30.11.2016 - Se Škodou Kodiaq po silnicích Malorky

www.autokaleidoskop.cz Na ostrov Malorca pozvala společnost Škoda-Auto novináře z celé Evropy i zámoří, aby si jako první mohli vyzkoušet největší novinku poslední doby, Škodu Kodiaq. Měli jsme to štěstí a byli jsme mezi nimi.         

Více zde: Se Škodou Kodiaq po silnicích Malorky


15.11.2016 - Škoda Fabia Trumf vstupuje na domácí trh

www.autokaleidoskop.cz Od začátku roku 2017 rozšíří portfolio značky ŠKODA v České republice akční model FABIA Trumf. Akční model určený výhradně pro Českou republiku v sobě spojuje atraktivní výbavu a příznivou cenu. ŠKODA FABIA Trumf přichází na český trh s karoserií hatchback i kombi s cenou již od 244 900 Kč, resp. 274 900 Kč.         

Více zde: Škoda Fabia Trumf vstupuje na domácí trh


07.11.2016 - Škoda Octavia - nová nabídka výbav pro více pohodlí

www.autokaleidoskop.cz ŠKODA rozšiřuje nabídku výbav a nabízí tak ve svém bestselleru ještě více pohodlí. Hodnotný interiér získává nové designové prvky a vylepšené řešení obsluhy. Systémy infotainmentu nové generace mají displeje o úhlopříčce až 9,2 palce.         

Více zde: Škoda Octavia - nová nabídka výbav pro více pohodlí


02.11.2016 - Škoda Octavia se modernizuje

www.autokaleidoskop.cz Škoda Octavia od konce roku nastoupí s novou, elegantně tvarovanou přídí a zádí, řadou vysoce moderních řešení pro asistenční systémy, infotainment a konektivitu a s novými výbavami. Kompaktní model ve verzi liftback i kombi opět tak potvrdí jedinečnou pozici ve své třídě.         

                              Více zde: Škoda Octavia se modernizuje


06.10.2016 - Škoda Kodiaq - kompletní ceník

www.autokaleidoskop.cz Škoda zveřejnila základní cenu očekávaného modelu Kodiaq. Vůz se základním čtyřválcem 1.4 TSI (110 kW) stojí na českém trhu 677.900 korun, přičemž za tuto cenu je možné vybírat mezi dvouspojkovou převodovkou a pohonem všech kol. Nyní automobilka odhalila i ceny ostatních verzí.         

Více zde: Škoda Kodiaq - kompletní ceník


29.09.2016 - Škoda Kodiaq startuje od 677 900 Kč s bohatou výbavou

www.autokaleidoskop.cz Nový model KODIAQ, který si právě odbývá světovou výstavní premiéru na mezinárodním autosalonu v Paříži, bude možné objednat již počátkem října letošního roku u všech autorizovaných partnerů značky ŠKODA v ČR. První vozy budou zákazníkům dodány v průběhu února 2017.         

Více zde: Škoda Kodiaq startuje od 677 900 Kč s bohatou výbavou


11.08.2016 - Škoda Kodiaq na prvních detailech

www.autokaleidoskop.cz Krátce před světovou premiérou modelu ŠKODA KODIAQ, která proběhne 1. září v Berlíně, ukazuje česká automobilka detaily exteriéru nového velkého SUV, které nabízejí první ochutnávku.Detailní záběry současně dokládají vysoké a nekompromisní nároky značky na design a kvalitu zpracování.         

Více zde: Škoda Kodiaq na prvních detailech


26.07.2016 - Škoda Kodiaq na Tour de France

www.autokaleidoskop.cz Nové SUV značky přivedlo peloton do cíle etapového závodu v Paříži. Stephen Roche, vítěz Tour z roku 1987, byl jízdními vlastnostmi vozu nadšen a je přesvědčen o tom, že nové SUV značky se na hrbolatém bulváru Champs-Elysées předvedlo v nejlepším světle.         

Více zde: Škoda Kodiaq na Tour de France


08.07.2016 - Škoda Kodiaq - první škodovácké SUV a sedmimístné

www.autokaleidoskop.cz ŠKODA zahajuje svou velkou SUV-ofenzívu s modelem ŠKODA KODIAQ. Všestranné SUV s patřičnými outdoorovými schopnostmi je dlouhé 4,70 m, nabízí největší zavazadlový prostor ve své třídě a volitelnou třetí řadu sedadel.         

Více zde: Škoda Kodiaq - první škodovácké SUV a sedmimístné


17.06.2016 - Nová Škoda Superb SportLine rozšiřuje nabídku

www.autokaleidoskop.cz Sportovně laděná verze Superbu představuje pokračování modelové palety. SUPERB SportLine zaujme dynamickým designem interiéru a exteriéru, dále pak sériovým sportovním podvozkem včetně volby jízdního profilu a dalšími atraktivními detaily. Nová výbavová verze je k dispozici pro karosářské verze liftback a kombi.         

Více zde: Nová Škoda Superb SportLine rozšiřuje nabídku


16.06.2016 - Škoda Kodiaq - rozhovor s J. Kabaněm

www.autokaleidoskop.cz Škoda Kodiaq, která bude mít svou světovou premiéru v září, vyniká působivou kombinací atraktivního designu a velkorysé nabídky prostoru. Exteriér bude ostře řezaný, linie výrazně trojrozměrné. To novému SUV značky ŠKODA dodá nezaměnitelný vzhled.        

Více zde: Škoda Kodiaq - rozhovor s J. Kabaněm


10.06.2016 - Škoda Octavia s motorem 1.0 TSI a adaptivním podvozkem DCC

www.autokaleidoskop.cz Paletu motorizací pro Škodu Octavia modelový rok 2017, rozšíří moderní tříválcový zážehový motor přeplňovaný turbodmychadlem. Pro varianty s výkonem 110 kW (150 k) a vyšším je k dispozici adaptivní podvozek DCC.        

Více zde: Škoda Octavia s motorem 1.0 TSI a adaptivním podvozkem DCC


18.02.2016 - ŠKODA Superb - Auto roku 2016 v České republice

www.autokaleidoskop.cz Nová generace vozu ŠKODA Superb byla v České republice vyznamenána titulem Auto roku 2016. Špičkový model značky přesvědčil odbornou novinářskou porotu, složenou z 35 motoristických expertů, která jej zvolila jako nejlepší automobil z pětice finalistů.        

Více zde: ŠKODA Superb - Auto roku 2016 v České republice


02.02.2016 - ŠKODA VisionS - premiéra studie v Ženevě

www.autokaleidoskop.cz Nový showcar ŠKODA VisionS v březnu 2016 na mezinárodním autosalonu v Ženevě naznačí, jak by mohlo vypadat budoucí SUV. Jeho design je vyváženým mixem estetiky, emocí, síly a funkčnosti. V posledních letech ŠKODA obnovila a rozšířila svou modelovou paletu a nyní bude následovat rozšíření nabídky v segmentu SUV.        

Více zde: ŠKODA VisionS - premiéra studie v Ženevě


29.01.2016 - Škoda 4×4 Winter Discovery

www.autokaleidoskop.cz V rámci největší modelové ofenzívy v historii značky si mladoboleslavská automobilka upevnila své postavení v segmentu vozů s pohonem čtyř kol. V současnosti má v nabídce deset modelů s pohonem 4×4. Škoda v segmentu kompaktních vozů a střední třídy disponuje nejrozsáhlejší nabídkou modelů s pohonem 4×4 na trhu.        

Více zde: Škoda 4×4 Winter Discovery


13.10.2015 - ŠKODA Fabia Combi ScoutLine v offroadovém stylu

www.autokaleidoskop.cz S počátkem roku 2016 se v nabídce objeví ŠKODA Fabia Combi ScoutLine, která bude bodovat nápadným outdoorovým vzhledem, výraznými plastovými kryty a stylovými koly z lehkých slitin. Třetí generace modelu Fabia si stále více získává srdce zákazníků.        

Více zde: ŠKODA Fabia Combi ScoutLine v offroadovém stylu


21.08.2015 - Škoda Octavia Style 1,4 TSI G-TEC ujela rekordních 1700 km

www.autokaleidoskop.cz Škoda Octavia se opět blýskla na ostře sledovaném poli ekonomiky provozu

Aktuality
V roce 2017 vyroben již 1 milion vozů ŠKODA

V roce 2017 vyroben již 1 milion vozů ŠKODA

ŠKODA AUTO společně se svými výrobními partnery vyrobila ...

[3.11.2017]

Škoda Karoq si můžete už koupit i otestovat

Škoda Karoq si můžete už koupit i otestovat

Po úspěšné předprodejní fázi zahajuje ŠKODA AUTO prodej ...

[19.10.2017]

Zimní servisní akce Škoda se zvýhodněnou cenou

Zimní servisní akce Škoda se zvýhodněnou cenou

Prohlídka za zvýhodněnou cenu prověří stav vozu ...

[10.10.2017]
Reklama