Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

Rádi pomůžeme

Poradíme s výběrem
i technickými zádrhely

313 564 079 777 171 823 (Po - Pá: 6 - 14:30 hod) prodej@milotec.net

Česká kvalita na světové úrovni

Navrhujeme a vyrábíme exkluzivní autodoplňky na vozy značky Škoda.

  • 26 let na trhu
  • Homologace, atesty
  • Pouze kvalitní materiály
  • Vlastní produkce
  • Dodáváme do celého světa


zjistit více

Velkoobchod

Už jen málo stačí k tomu, abychom spolu navázali spolupráci. Nabídněte svým zákazníkům kvalitní české autodoplňky.

Staňte se naším vekloobchodním partnerem.


zaregistrovat se

Navštivte náš nový e-shop www.climair.cz

  • zaměřený na deflektory (ofuky) a sluneční clony
  • naleznete zde produkty pro všechny značky automobilů

navštívit ClimAir.cz

Navštivte i náš druhý e-shop www.kamei.cz

Ofuky, Sluneční clony

Široká nabídka autodoplňků na všechny značky aut.

Logo ClimAir + Kamei

  • Ofuky (deflektory) oken bočních dveří
  • Sluneční clony
  • Loketní opěrky


navštívit Kamei.cz


O nás
O nás

Již více jak 26 let vyvíjíme a vyrábíme autodoplňky renomované značky Milotec. Za tuto dobu jsme získali v tomto oboru mnoho zkušeností a zároveň mnoho spokojených zákazníků po celém světě.

Jak to začalo

V květnu roku 1992 vznikla v Řevničově firma Plastservis Mobilla spol.s r.o., jejíž počátky začali již v roce 1990.  Ve staré budově bývalých kanceláří knížecích dolů „Na Králce“ vznikaly první výrobky z vyztužených plastů (kompozitů). Na tehdejší dobu se jednalo o velmi kvalitní produkty vyrobené technologií, kterou zakladatel firmy přivezl ze Švédska.

Do dnes jsou na autech vidět střešní autoboxy, které se v letech 90 až 95 vyráběly právě na Králce a v různých pronajatých prostorách v Řevničově. Mezi další produkty z té doby patřily i různé kryty motorů pro vysokozdvižné vozíky nebo kryty pouličních hodin, které jsou třeba v Praze skoro na každé křižovatce. Právě díky kvalitě zpracování dochází v roce 1995 k prvnímu návrhu spolupráce ze strany Německé firmy Kamei.

Výsledky kvalitní práce z Řevničova se tak dostaly do celého světa.

Jak se v ČR zrodil Milotec

Milotec

V roce 96 přicházejí v oboru autodoplňků do veliké módy tzv. „mračítka“. Jedná se o jednoduché kryty předních světlometů, které opticky snižují přední partie automobilu. Dochází tedy k návrhu tento sortiment pro Kamei vyrábět. Je kupován první vakuový lis a podle návrhů designera se připravují první modely a formy pro „mračítka“.

Postupně dochází k útlumu výroby vyztužených plastů a v roce 97 jsou ve firmě již 4 vakuové lisy a nosným programem je výroba autodoplňků pro firmu Kamei. Současně se rozvijí spolupráce s další Německou firmou Milotec, jejíž zakladatel, původem Čech, tíhne ke značce Škoda.

Společným úsilím vznikají první výrobky pro Felície a Octavie, vzniká první katalog Milotec s doplňky pro Škodovky.

Rosteme

Milotec

V průběhu roku 99 začíná být v současných výrobních prostorách těsno. Množství produktů nenalézá dostatečný prostor pro požadovaný systém jakosti. Je tedy rozhodnuto a v roce 2000 je postavena nová výrobní hala na „zelené louce“ v hodnotě 12 mil. Kč. Celý projekt je financován z úvěru KB, která vyšla požadavkům firmy maximálně vstříc.

V roce 2001 je vybudován systém jakosti podle normy EN ISO 9001.

Hlavní priority tehdy jsou: uspokojit požadavky výroby pro firmu Kamei a ve spolupráci s Milotec vybudovat obchodní značku, nabízející největší sortiment doplňků pro vozidla Škoda.

Rozšiřujeme výrobu

Milotec

V roce 2004 dochází ještě k dalšímu rozšíření výrobních prostor. V současné době firma s 20 ti zaměstnanci vyrábí nebo zajišťuje výrobu a distribuci cca 400 produktů pro automobily Škoda, které se prodávají pod značkou Milotec po celém světě.

Nedílnou součástí produkce je i výroba dílů pro automotive do prvovýroby os. automobilů či výroba dílů pro renomované tuningové značky v Německu, Rakousku a Holandsku.

Milotec

Mezi hlavní výrobní zařízení patří 4 vakuové lisy a 2 pětiosé obráběcí centra na opracování výlisků. Naše výsledky můžete potkávat v podobě upravených aut na silnici, na různých autosalonech a nebo výstavách.

To jsme my, Plastservis Mobilla s.r.o.
výrobce autodoplňků Milotec