Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

Rádi pomůžeme

Poradíme s výběrem
i technickými zádrhely

313 564 079 777 171 823 (Po - Pá: 6 - 14:30 hod) prodej@milotec.net

Česká kvalita na světové úrovni

Navrhujeme a vyrábíme exkluzivní autodoplňky na vozy značky Škoda.

  • 26 let na trhu
  • Homologace, atesty
  • Pouze kvalitní materiály
  • Vlastní produkce
  • Dodáváme do celého světa


zjistit více

Velkoobchod

Už jen málo stačí k tomu, abychom spolu navázali spolupráci. Nabídněte svým zákazníkům kvalitní české autodoplňky.

Staňte se naším vekloobchodním partnerem.


zaregistrovat se

Navštivte náš nový e-shop www.climair.cz

  • zaměřený na deflektory (ofuky) a sluneční clony
  • naleznete zde produkty pro všechny značky automobilů

navštívit ClimAir.cz

Navštivte i náš druhý e-shop www.kamei.cz

Ofuky, Sluneční clony

Široká nabídka autodoplňků na všechny značky aut.

Logo ClimAir + Kamei

  • Ofuky (deflektory) oken bočních dveří
  • Sluneční clony
  • Loketní opěrky


navštívit Kamei.cz


Škoda Octavia IV. (od r.v. 2019)Difuzor Škoda Octavia IV RS - Originální provedení nového difusoru pro Octavii IV RS typ NX je absolutní novinkou na trhu. Difusor má námi vyvinutý systém „CLICK“, který umožňuje zaručit bezproblémové použití tažného zařízení. K demontáži difusoru není potřeba žádné nářadí. Je třeba pouze uvolnit 3 západky. Díky svému sportovnímu designu dokonale ladí s původní zádí. 
Difuzor je speciálně tvarovaná část podvozku, která zlepšuje aerodynamické vlastnosti vozidla, de facto rozšiřující se kanál směrem k zádi. Vzduch nasávaný pod automobil se zde urychluje a díky Bernoulliho rovnici má nižší tlak než okolní vzduch. Kvůli podtlaku vzniká síla, která se snaží vůz přitlačit k vozovce. Difuzor proudící vzduch usměrňuje a vzadu zpomaluje na rychlost blízkou okolnímu proudění. Díky tomu snižuje vzdušné turbulence v úplavu. Difuzor svým regulativním účinkem snižuje odpor vzduchu. Čím větší je difuzor, tím větší je přítlak.

Za více jak 26 let vývoje tuningových částí a autodoplňků jsme získali řadu zkušeností a spokojených zákazníků po celém světě. V této sekci naleznete difuzor na vozy Škoda Octavia IV. RS, díky kterému se vaše auto odliší od série a vynikne na parkovišti. Je dokázáno, že vozy s nějakou úpravou vzhledu nelákají tolik zloděje a jsou rychleji identifikovatelné, než vozy v sériovém základu, proto budeme velmi rádi, když si naše doplňky zamilujete stejně tak, jako tisíce našich zákazníků po celém světě. Zakládáme si na profesionálním a individuálním přístupu ke každé zakázce a zákazníkovi, proto se nebojte využít našich kontaktů a v případě jakýkoliv dotazů napište na e-mail prodej@milotec.net či od ponděli do pátku volejte mezi 6 - 14:30 hod. na tel. číslo 313 564 079.